Beyaz Eşyalar

Tasarımlarında mükemmelliğe yaklaşan Gaggenau beyaz eşyalar, son derece kaliteli, oldukça kullanışlı ve inanılmaz şık görüntüleriyle geleceği bugüne taşımaktadır. Mutfaklarda buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve ocaklarının yanında havalandırma sistemleri ile de fark yaratmaktadır. Tamir ve bakım işlemleri için İstanbul'un her bölgesinden firmamızı arayarak özel olarak hizmet almanız mümkündür.

Firmamız beyaz eşya teknik servisi alanında 22 senedir Etiler ve Beşiktaş / İstanbul merkezli olmak üzere faaliyet göstermektedir. Anadolu Yakası şubelerimiz de hizmetinizdedir. Sizlere kaliteli hizmet sunmak için, kendimizi sürekli geliştirmekte ve ekipman kalitemizi arttırmaktayız. Yat ve teknelerde kullanılan 12 voltla çalışan özel üretim ürünlerden, ev tipi cihazlara ve profesyonel mutfaklara kadar her türlü teknik destek ihtiyacınızı üst seviyede TSE belgeli olarak karşılamaktayız.

Gaggenau, üretmiş olduğu kalitesi zaten tartışılmayacak olan ürünlere görsel güzellik katmıştır. Bu güzelliğin getirisi olarak evlere ayrı bir hava katacak kadar etkili olmaktadır. Şıklık, vazgeçilmez bir ana parça haline gelmiştir. Kullanıcıların konforu en ince detaya kadar hesaba katılmış olup, son derece kullanışlı cihazları hayatımıza katmıştır.

Gaggenau Teknik Servisi

Gaggenau Teknik Servis